This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Mēs esam atjauninājuši savu Privātuma politiku. Lūdzu, uzklikšķiniet šeit, lai to tagad pārskatītu.

Sazinieties ar Herbalife

Ja Jums ir jautājumi, uz kuriem vēlieties saņemt atbildes, vai arī nepieciešama palīdzība, Jūs variet vienmēr rēķināties ar mūsu atbalstu. Lai sazinātos ar Herbalife, lūdzu:

Jautājiet savam Herbalife Neatkarīgajam Konsultantam
Ja Jums ir jautājumi par Herbalife produktiem vai arī Jūs interesē Herbalife biznesa iespējas, mēs iesakām aprunāties ar savu vietējo Herbalife Konsultantu. Konsultants atbildēs uz Jūsu jautājumiem un sniegs nepieciešamo informāciju. Jums tikai jāpaņem telefons un jāpiezvana viņam.

Zvaniet Herbalife
Zvaniet mums pa tālruni: (+371) 67 37 65 75. Ar mums var sazināties darbdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Rakstiet Herbalife
Herbalife Latvija
Pārdošanas un klientu apkalpošanas centrs
SIA Filuet Baltica Ltd.
Piedrujas iela 7a, Rīga, LV-1073, Latvija

Sazināšanās ar e-pastiem... un kāpēc mums tas nepatīk
Herbalife kompānijai rūp, lai Jūs būtu apmierināts/-a. Tāpēc mēs gribam būt pārliecināti, ka atbildes, ko Jūs saņemat, ir precīzas un personiskas. Atbildes e-pastos bieži vien ir īsas, neapmierinošas vai nepilnīgas. Tieši tāpēc vislielāko uzmanību mēs pievēršam pilnvērtīgam klientu servisam, akcentējot individuālu komunikāciju ar Herbalife Galveno biroju vai Jūsu vietējo Herbalife Konsultantu.

Interesējieties par Herbalife un vēlieties uzzināt vairāk?
Herbalife piedāvā ikvienam iespēju dzīvot veselīgāk un aktīvāk. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs palīdzēsim Jums sazināties ar vietējo Konsultantu.


Herbalife Neatkarīgie Konsultanti atbildēs uz jautājumiem, sniegs plašāku informāciju par Herbalife un speciāli Jums izstrādās dzīvesveida plānu.

Ja Jūsu mērķis ir kontrolēt svaru, uzlabot veselību vai palielināt enerģiju, Jūsu personiskais Herbalife Konusltants izstrādās speciālu rīcības programmu. Konsultants atbildēs uz jebkuriem jautājumiem, kā arī motivēs, iedrošinās un kopā ar Jums nosvinēs sasniegto progresu.

Lai atklātu tieši Jums piemērotos Herbalife produktus un, lai iegūtu plašāku informāciju par šo unikālo iespēju, atstājiet informāciju par sevi, un Herbalife Konsultants ar Jums sazināsies.


Skatīt Herbalife Pārdošanas centrs lielākā kartē

Sazinieties ar Herbalife un iegūstiet sev Konsultantu


lv-LV | 2018.06.24. 7:19:49 | NAMP2HLASPX02