This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Mēs esam atjauninājuši savu Privātuma politiku. Lūdzu, uzklikšķiniet šeit, lai to tagad pārskatītu.

Herbalife sponsorē sportistus visā pasaulē

Herbalife atbalsta izcilus sportistus un komandas visā pasaulē. Herbalife progresīvie produkti kalpo kā enerģijas lādiņš, lai sportisti uzrādītu pēc iespējas labākus rezultātus.

Herbalife sponsorē dažādas augsta līmeņa Eiropas sporta komandas, kuras ne tikai lieto šos produktus, bet arī ar lepnumu nēsā Herbalife zīmolu uz sava sporta apģērba.

Starp Herbalife sponsorētajām augsta līmeņa komandām ir: Spānijas futbola komandas Valencia CF un Vācijas komanda Schalke, Čehu Republikas hokeja komanda HC Plzen, un līgas uzvarētājs Itālijas Basketbola Klubs Mens Sana Basket, ko pazīst arī kā Montepaschi Siena.

Herbalife sponsorē arī atsevišķus sportistus, ar savu atbalstu palīdzot tiem gūt panākumus izvēlētajos sporta veidos. Šie sportisti katru dienu paļaujas uz Herbalife produktiem. Herbalife sponsorē: Pasaules Čempionu kanoe airēšanā Olimpisko zelta medaļnieku Attilu Vajdu.

Veselīgi sabalansēts uzturs un regulāras fiziskās aktivitātes ir Herbalife filozofijas pamats, un Herbalife lepojas ar to, ka atbalsta pasaules klases komandas un sportistus, lai viņi spētu sasniegt savus mērķus.

Vairāk informācijas par Herbalife atbalstu sportam: www.herbalifesports.com

 Noklišķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk.
Es lietoju Herbalife® produktus gan laukumā, gan ikdienā, lai iegūtu enerģiju un spētu labāk koncentrēties. Tas man palīdz labāk spēlēt
Herbalife atbalsts palīdz sportistiem realizēt savas iespējas. Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk.
Ar Herbalife produktiem es varu būt mierīgs un pārliecināts, ka saņemu visu nepieciešamo, lai uzrādītu vislabāko sniegumu


lv-LV | 2018.06.24. 7:17:39 | NAMP2HLASPX01