This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Mēs esam atjauninājuši savu Privātuma politiku. Lūdzu, uzklikšķiniet šeit, lai to tagad pārskatītu.

Herbalife sociālā atbildība
Herbalife Labdarības Fonds (HFF)

Herbalife Labdarības Fonds ir dibināts 1994.gadā. Tā mērķis ir uzlabot bērnu dzīvi, palīdzot organizācijām nodrošināt veselīgu uzturu bērniem no riska grupām. Tāpat Herbalife Labdarības Fonds arī sniedz atbalstu glābšanas darbos pēc dabas katastrofām tādām kā zemestrīce Haiti.

Herbalife Labdarības Fonds 2005.gadā iepazīstināja pasauli ar Casa Herbalife programmu. Tā tika izveidota, lai palīdzētu dažādām labdarības organizācijām nodrošināt bērnus ar veselīgu un uzturvielām bagātu ēdienu. Pirmā Eiropas Casa Herbalife programma tika atklāta tajā pašā gadā Ungārijā. Savukārt 2006.gadā tika izveidota Casa Dienvidāfrika. Līdzīgas Casa Herbalife programmas ik gadu uzsāk darbu daudzās jo daudzās Zemeslodes vietās.

Šobrīd Pasaules sešos kontinentos ir izveidotas vairāk nekā 55 šādas programmas. Tostarp 23 programmas atrodas mūsu reģionā. Un tas ir vairāk nekā jebkurā citā pasaules reģionā!

Ar ko Herbalife Labdarības Fonds atšķiras no citām labdarības organizācijām?

Kad Herbalife aicina organizāciju pievienoties Herbalife saimei, mēs apņemamies sniegt atbalstu tik ilgi, līdz palīdzība vairs nebūs nepieciešama. Mēs dodam vairāk nekā tikai finansējumu, mēs mudinam visu Herbalife saimi palīdzēt atbalstīt bērnus mūsu Casa Herbalife programmu ietvaros.

Šo programmu dotēšanai 2009.gadā tika piešķirti gandrīz €230 000

Herbalife Neatkarīgie Konsultanti, darbinieki un draugi atbalsta Herbalife Labdarības Fondu. Lai turpinātu šo lielisko darbu mēs arī vācam līdzekļus vietējā un reģionālā līmenī.

Uzziniet vairāk par Herbalife Labdarības Fondu savā reģionā un, lūdzu, apsveriet iespēju pievienoties ziedotājiem.

Video to show here

Marks Hjūzs, Herbalife dibinātājs, 1994.gadā
Herbalife Labdarības Fonds palīdz bērniem katru dienu. Noklikšķini šeit, lai uzzinātu vairāk.
Casa Herbalife Dienvidāfrika izveidota 2006.gadā: „Mīlestības Akri” („Acres of Love”) atrodas Johannesburgā.


lv-LV | 2018.06.24. 7:16:45 | NAMP2HLASPX02